Požičovňa

POŽIČOVŇA

AUTOSERVIS ZAŤKO VÁM PONÚKA MOŽNOSŤ ZAPOŽIČANIA OSOBNÉHO AUTOMOBILU

ŠKODA KODIAQ

MASSERATI QUATTROPORTE

JAGUAR XF

OPEL ANTARA

ŠKODA OCTAVIA

VW TOUAREG

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

Čo je zahrnuté cene prenájmu? – povinné zákonné a havarijné poistenie v SR a v zahraničí – cestná daň – sezónne prezutie pneumatík – pravidelná údržba vozidla (servisné prehliadky) – bezplatné oprávnenie pre ďalších vodičov viesť prenajaté vozidlo.

Aké sú podmienky prenájmu pre fyzické osoby? Fyzické osoby: • občiansky preukaz, alebo cestovný pas • vodičský preukaz Právnické osoby: • výpis z obchodného registra (nie starší ako tri mesiace), alebo živnostenský list • občiansky a vodičský preukaz osoby, ktorá bude vozidlo používa.

Aké sú platobné podmienky? Za prenájom sa platí vopred pri preberaní auta hotovosťou.

Aká je výška zálohy za prenajaté vozidlo? Za každé prenajaté vozidlo je potrebne zložiť zálohu (neplatí pre stálych klientov a dlhodobom prenájme). Táto záloha Vám bude vrátená po spätnom odovzdaní nepoškodeného vozidla. Výška zálohy za vozidlo je 166,- euro.

Aká je minimálna dľžka prenájmu vozidla? • Minimálna dľžka prenájmu je 1 deň • 1 deň (denná sadzba) – 24 hodín od začiatku prenájmu • V prípade že je táto doba prekročená o viac ako 90 minút, účtuje sa ďalšia denná sadzba.

Koľko kilometrov je zahrnutých v cene zapožičania vozidlo? V cene prenájmu na jeden deň je zahrnutých 100km v prípade prekročenia limitu účtutjeme 0,05 eura za prejdený kilometer v dannom období.

Môžem s vozidlom vycestovať do zahraničia? S vozidlom môžete cestovať po celej Európe, ale treba upozorniť pri požičiavaní pracovníka že vozidlo ide za hranice Slovenskej Republiky.

Okrem krajín: Albánsko, Rumunsko, Srbsko a Ukrajina.

Sú vozidlá poistené? Naše vozidla majú havarijné poistenie a povinné zmluvné poistenie platné pre celú Európu.

Čo robiť ak dôjde k dopravnej nehode? V prípade dopravnej nehody treba privolať dopravnú políciu a kontaktovať našu spoločnosť.

Akú sumu musím uhradiť, ak spôsobím dopravnú nehodu? Naše vozidla sú poistené s 5% spoluúčasťou. Pri spôsobení dopravnej nehody nám nájomca hradí 5% spoluúčasť, minimálne však 166,- Euro. (V prípade užitia drog, alkoholických nápojov a iných omamných látok je klient plne zodpovedný za škody na vozidle!).

Čo ak spôsobí dopravnú nehodu niekto iný? Ak dôjde k dopravnej nehode, ktorú nespôsobíte vy, neplatíte nič. Náklady na opravu si uplatňujeme z povinného zmluvného poistenia vozidla, s ktorým bola nehoda spôsobená. Je preto veľmi dôležité privolanie dopravnej polície a poznačenie si kompletných údajov o vinníkovi nehody.

Ako a kedy je možné si rezervovať vozidlo? Vozidlo je možné si rezervova? telefonicky, alebo e-mailom a je tak vhodné urobiť čo najskôr. Požiadavka na prenájom vozidla na poslednú chvíľu može byť zamietnutá, v závislosti od dopytu v danom čase.

 
ADRESA

AUTOSERVIS – ZAŤKO s.r.o.
Krivá 92
027 55 Krivá
FAKTURAČNÉ ÚDAJE

tel / fax: 043/5894191
IČO: 36418862
IČ DPH: SK2021835541
ZANECHAJTE NÁM SPRÁVU