Autoservis

NAŠE SLUŽBY

DIAGNOSTIKA VOZIDIEL

Diagnostika všetkých typov vozidiel systémom TEXA a originálnymi diagnostikami VAG

KAROSÁRSKE PRÁCE

Odborné opravy motorových vozidiel po haváriách od odtiahnutia vozidla z miesta havárie, obhliadnutia vozidla technikom poisťovne.

LAKOVNÍCKE PRÁCE

Lakovanie nových, opravených častí karosérie, tuningových doplnkov alebo karosérií vozidiel.

MECHANICKÉ PRÁCE

Mechanické opravy motorov, prevodoviek, podvozkových častí, servisné prehliadky, príprava vozidla pred STK, diagnostika elektronických častí vozidiel.

ELEKTRIKÁRSKE PRÁCE

Opravy elektroinštalácií mot.vozidiel, montáž autoalarmov, elektrických ovládaní okien, autorádií, parkovacích systémov.

OSOBNÝ PNEUSERVIS

Odborná výmena kolies (pneumatík, diskov, duší, ventilov) vrátane vyváženia plechových a hliníkových diskov, hustenia a ekologickej likvidácie ojazdených pneumatík.

EXTRA SLUŽBY

PREHLIADKY VŠETKÝCH TYPOV VOZIDIEL

Aby ste vaše vozidlo udržali dlhodobo v kondícií a funkčné a prípadne nenechali prepadnúť nároky na záruku, je nutné absolvovať pravidelné servisné prehliadky. Informácie o servisných intervaloch vozidiel nájdete v servisnej knižke, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou palubnej literatúry vášho vozidla.

Uvedené intervaly servisných prehliadok sú určené pri používaní štandartných náhradných dielov a štandartných náplní. V prípade použitia značkových náhradných dielov a náplní sa riaďte intervalmi uvedenými priamo na výrobku.
Uvedené intervaly servisných prehliadok su len orientačné, presný súpis operácií máte vo svojej servisnej knižke k automobilu.

ADRESA

AUTOSERVIS – ZAŤKO s.r.o.
Krivá 92
027 55 Krivá
FAKTURAČNÉ ÚDAJE

tel / fax: 043/5894191
IČO: 36418862
IČ DPH: SK2021835541
ZANECHAJTE NÁM SPRÁVU